KULE INWALIDZKIE

Aktywne filtry

Tego rodzaju przyrządy okażą się nieocenioną pomocą zarówno dla osób z trwałymi uszkodzeniami narządu ruchu, jak i dla użytkowników, którzy przechodzą właśnie rehabilitację lub potrzebują stabilnego oparcia ze względu na zaawansowany wiek. Nasza wypożyczalnia oferuje ortopedyczne kule łokciowe i pachowe, które zapewnią pacjentowi stabilność podczas schodzenia i wchodzenia po schodach, odciążą chorą nogę zmniejszając odczuwany ból oraz umożliwią sprawniejsze poruszanie się osobom mającym tendencję do szybkiego przemęczania się.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dostosowanego do wzrostu pacjenta

Aby kule ortopedyczne możliwie jak najlepiej spełniały swoją funkcję, należy wybierać produkty z możliwością regulacji do wzrostu osoby, której mają ułatwiać codzienne życie. Takie właśnie przyrządy znajdziesz w ofercie naszej wypożyczalni. Warto podkreślić, że oferujemy nie tylko modele przeznaczone dla dorosłych użytkowników, istnieje też bowiem możliwość zamówienia kuli łokciowych w wersji dziecięcej. Charakteryzują się one bardzo niską wagą (zaledwie 350 g), a dzięki wyposażeniu w anatomiczne uchwyty nie powodują dyskomfortu nawet w przypadku długotrwałej, wielomiesięcznej rehabilitacji.

Kule łokciowe czy pachowe - które wybrać?

Te pierwsze są zdecydowanie bardziej wszechstronne i to właśnie je najczęściej wybierają Klienci naszej wypożyczalni. Stosuje się je przede wszystkich przy takich kontuzjach, jak zwichnięcia stawów, a także podczas rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych kończyn. Kule pachowe przydadzą się natomiast pacjentom, którym specjalista zalecił pełne odciążenie kończyny, lub osobom cierpiącym na np. niedowład dłoni czy inne schorzenia uniemożliwiające stabilne trzymanie przyrządu.

Kule łokciowe wypożyczamy w cenie 65 zł za miesiąc, wynajem pachowych na ten sam okres jest tylko nieznacznie droższy i kosztuje 75 zł. Ceny te zawierają już oczywiście jednorazową kaucję. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego sprzętu rehabilitacyjnego bądź potrzebujesz pomocy w jego doborze, możesz na nas liczyć.