Balkoniki z kółkami i bez kółek - Wynajem

Aktywne filtry

Szukasz sprzętu ułatwiającego osobie starszej, schorowanej lub o obniżonej sprawności ruchowej codzienne poruszanie się oraz pionizację? Nasza wypożyczalnia balkoników online dysponuje różnymi modelami (m.in. z siedziskiem lub podparciem), by zapewnić, że w każdej sytuacji odpowie na potrzeby danej osoby. Wszystkie oferowane przez nas propozycje sprzętu rehabilitacyjnego wykonane są w solidny sposób gwarantujący właściwe wypełnianie funkcji oraz są wyposażone w ergonomiczne uchwyty zapewniające komfortowe poruszanie się.

Wynajem przez Internet - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Składane balkoniki z kółkami (2 lub 4) i bez kółek, a także z siedziskiem lub typu ambona z podparciem możesz zamówić online na naszej stronie internetowej. Zapewniamy dostawę kurierem lub możliwość bezpłatnego odbioru w jednym z naszych punktów w Błoniu, Grodzisku Mazowieckim lub Ożarowie Mazowieckim.

Wynajmij niezbędny sprzęt rehabilitacyjny z naszej oferty, a zapewnisz potrzebującej osobie odpowiednie wsparcie - stabilność, podparcie i bezpieczeństwo w trakcie chodzenia - na każdy dzień.