balkoniki

Aktywne filtry

Szukasz sprzętu ułatwiającego osobie starszej, schorowanej lub o obniżonej sprawności ruchowej codzienne poruszanie się oraz pionizację? Nasza wypożyczalnia balkoników online dysponuje różnymi modelami (m.in. z siedziskiem lub podparciem), by zapewnić, że w każdej sytuacji odpowie na potrzeby danej osoby. Wszystkie oferowane przez nas propozycje sprzętu rehabilitacyjnego wykonane są w solidny sposób gwarantujący właściwe wypełnianie funkcji oraz są wyposażone w ergonomiczne uchwyty zapewniające komfortowe poruszanie się.

Wynajem przez Internet - wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Składane balkoniki z kółkami (2 lub 4) i bez kółek, a także z siedziskiem lub typu ambona z podparciem możesz zamówić online na naszej stronie internetowej. Zapewniamy dostawę kurierem lub możliwość bezpłatnego odbioru w jednym z naszych punktów w Błoniu, Grodzisku Mazowieckim lub Ożarowie Mazowieckim.

Wynajmij niezbędny sprzęt rehabilitacyjny z naszej oferty, a zapewnisz potrzebującej osobie odpowiednie wsparcie - stabilność, podparcie i bezpieczeństwo w trakcie chodzenia - na każdy dzień.

Do czego przydają się balkoniki z naszej wypożyczalni?

Zakres ich zastosowań jest stosunkowo szeroki. Tego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny ułatwia pacjentom między innymi:

• wstawanie z łóżka bądź toalety

• poruszanie się po domu, ogrodzie itd.

• załatwianie codziennych spraw - np. zakupów, formalności w urzędach

• powrót do ulubionych aktywności (spacerów)

• stopniowe przywrócenie sprawności układu ruchu po kontuzjach lub operacjach

Modele dostępne w naszej ofercie wyposażone są w ergonomiczne uchwyty poprawiające wygodę seniorów i pacjentów podczas przemieszczania się. Dla osób mniej samodzielnych lub potrzebujących odciążenia kończyn górnych dobrym wyborem będą produkty z 4 kółkami. Stawianie każdego kolejnego kroku jest wówczas łatwiejsze, gdyż nie trzeba w to wkładać już tak dużo siły. Ze względu na składaną ramę aluminiową, wypożyczone u nas balkoniki zwykłe można w ciągu kilku chwil schować do bagażnika samochodu i zabrać ze sobą w podróż.

Jeżeli nie wiesz, który z oferowanych modeli będzie odpowiedni dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby, chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny formularz na stronie.