Wózki inwalidzkie - wynajem

Aktywne filtry

Niezbędny sprzęt ułatwiający codziennie przemieszczanie się znajdziesz w naszej bogatej ofercie sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzona przez nas wypożyczalnia wózków inwalidzkich online proponuje solidnie wykonane, ręczne modele z wszelkimi niezbędnymi funkcjonalnościami. Komfortowe i miękkie oparcie zapewnia wygodne siedzenie nawet przez długi czas, a składane ramy gwarantują możliwość transportu w razie potrzeby.

Wynajem przez Internet - szybko, sprawnie i skutecznie

Oferowany przez nas wynajem wózka inwalidzkiego online obejmuje dwa dostępne modele: standardowy oraz z regulacją podnóżka. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób starszych, schorowanych, z niepełnosprawnościami, po urazach czy o obniżonej sprawności, zapewniając stałe lub tymczasowe wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Odwiedź naszą internetową wypożyczalnię i przekonaj się, że proponowana oferta w pełni odpowiada twoim potrzebom. Zamówiony u nas sprzęt możesz odebrać osobiście w jednym z naszych punktów lub otrzymać w ramach dostawy kurierem.