WÓZKI INWALIDZKIE

Aktywne filtry

Niezbędny sprzęt ułatwiający codziennie przemieszczanie się znajdziesz w naszej bogatej ofercie sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzona przez nas wypożyczalnia wózków inwalidzkich online proponuje solidnie wykonane, ręczne modele z wszelkimi niezbędnymi funkcjonalnościami. Komfortowe i miękkie oparcie zapewnia wygodne siedzenie nawet przez długi czas, a składane ramy gwarantują możliwość transportu w razie potrzeby.

Wynajem przez Internet - szybko, sprawnie i skutecznie

Oferowany przez nas wynajem wózka inwalidzkiego online obejmuje dwa dostępne modele: standardowy oraz z regulacją podnóżka. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób starszych, schorowanych, z niepełnosprawnościami, po urazach czy o obniżonej sprawności, zapewniając stałe lub tymczasowe wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Odwiedź naszą internetową wypożyczalnię i przekonaj się, że proponowana oferta w pełni odpowiada twoim potrzebom. Zamówiony u nas sprzęt możesz odebrać osobiście w jednym z naszych punktów lub otrzymać w ramach dostawy kurierem.

Nowoczesne wózki inwalidzkie w dobrej cenie

Oferta naszej wypożyczalni jest idealna w szczególności dla mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy ciągle jeszcze oczekują na rozpatrzenie ich wniosku o dofinansowanie przez odpowiednie instytucje bądź potrzebują funkcjonalnego sprzętu w sytuacjach awaryjnych, np. gdy ich własny pojazd jest akurat w naprawie. Z usług naszej firmy warto skorzystać choćby z uwagi na bezkonkurencyjne ceny – za wypożyczenie wygodnego wózka inwalidzkiego w wersji zwykłej zapłacisz u nas jedynie 80 zł brutto przy miesięcznym okresie najmu! A jeżeli zdecydujesz się na wypożyczenie sprzętu na dłużej, cena w przeliczeniu na dzień będzie jeszcze niższa.

Koniecznie trzeba też podkreślić, że Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo przy konfiguracji sprzętu odpowiednio do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zamierzasz wypożyczyć wózki dla większej liczby osób? Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i dogadamy szczegóły najmu!

Jak wybrać elektryczny wózek inwalidzki?

Ilość możliwych rozwiązań i udogodnień, jakie oferuje mobilny sprzęt rehabilitacyjny, jest naprawdę szeroka. Przy wyborze wózków inwalidzkich z wypożyczalni lub ze sklepu warto wziąć pod uwagę przede wszystkim akumulator, prędkość, wbudowane sterowniki oraz rodzaj siedziska. Parametry urządzenia powinny odzwierciedlać jego przeznaczenie, sprawność fizyczną osoby, która będzie z niego korzystać oraz możliwości finansowe.

Czy wózek inwalidzki jest sprzętem rehabilitacyjnym?

Ten typ urządzeń dostępnych w naszej wypożyczalni kwalifikuje się jako sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny. Przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością fizyczną ograniczającą ruchomość. Ich zastosowanie ma na celu nie tylko umożliwienie poruszania się w codziennej przestrzeni życiowej. Wózki inwalidzkie służą również odciążeniu zdrowych części ciała i zachowanie prawidłowej pozycji.

Wózek inwalidzki - dla kogo jest przeznaczony?

Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny tego typu z wypożyczalni wynajmowany na czas określony jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które utraciły pełną sprawność fizyczną — na przykład w wyniku choroby i wypadku. Wózek inwalidzki powinien być skonstruowany w taki sposób, aby być realną pomocą podczas codziennego poruszania się i odpowiadać indywidualnym potrzebom oraz możliwościom osoby, która będzie z niego korzystać.

Jakie są rodzaje wózków inwalidzkich?

Urządzenia tego typu dzielone są przede wszystkim na ręczne oraz elektryczne. Wyróżnia się także sprzęty dla osób z niepełnosprawnością wykonane ze stopów lekkich – ich konstrukcja umożliwia wygodny transport wózka inwalidzkiego. W wypożyczalni mamy także modele z podnóżkiem dla osób starszych. Na rynku dostępne są także specjalne urządzenia dopasowane do szczególnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami i ograniczeniami ruchomości. Szczególną solidnością oraz odpornością na trudne nawierzchnie cechują się wózki inwalidzkie dla sportowców.

Wózek inwalidzki — jaki typ wybrać?

Najważniejszym kryterium przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego jest ustalenie, czy ma on być ręczny, czy zasilany elektrycznie. Ta pierwsza opcja jest tańsza, a także pozwala na stałe angażowanie kończyn górnych do aktywności ruchowej, co może być formą rehabilitacji oraz zaletą dla osób, które chcą zachować wysoką sprawność fizyczną. Elektryczne wózki inwalidzkie z wypożyczalni będą bezpieczniejszym wyborem dla osób, które mają większe ograniczenia w samodzielnym poruszaniu się, obejmujące również górne partie ciała, a także dla osób starszych, które nie radzą sobie z samodzielnym przemierzaniem nawet niewielkich odległości.