wózki inwalidzkie

Aktywne filtry

Niezbędny sprzęt ułatwiający codziennie przemieszczanie się znajdziesz w naszej bogatej ofercie sprzętu rehabilitacyjnego. Prowadzona przez nas wypożyczalnia wózków inwalidzkich online proponuje solidnie wykonane, ręczne modele z wszelkimi niezbędnymi funkcjonalnościami. Komfortowe i miękkie oparcie zapewnia wygodne siedzenie nawet przez długi czas, a składane ramy gwarantują możliwość transportu w razie potrzeby.

Wynajem przez Internet - szybko, sprawnie i skutecznie

Oferowany przez nas wynajem wózka inwalidzkiego online obejmuje dwa dostępne modele: standardowy oraz z regulacją podnóżka. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób starszych, schorowanych, z niepełnosprawnościami, po urazach czy o obniżonej sprawności, zapewniając stałe lub tymczasowe wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Odwiedź naszą internetową wypożyczalnię i przekonaj się, że proponowana oferta w pełni odpowiada twoim potrzebom. Zamówiony u nas sprzęt możesz odebrać osobiście w jednym z naszych punktów lub otrzymać w ramach dostawy kurierem.

Nowoczesne wózki inwalidzkie w dobrej cenie

Oferta naszej wypożyczalni jest idealna w szczególności dla mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy ciągle jeszcze oczekują na rozpatrzenie ich wniosku o dofinansowanie przez odpowiednie instytucje bądź potrzebują funkcjonalnego sprzętu w sytuacjach awaryjnych, np. gdy ich własny pojazd jest akurat w naprawie. Z usług naszej firmy warto skorzystać choćby z uwagi na bezkonkurencyjne ceny – za wypożyczenie wygodnego wózka inwalidzkiego w wersji zwykłej zapłacisz u nas jedynie 80 zł brutto przy miesięcznym okresie najmu! A jeżeli zdecydujesz się na wypożyczenie sprzętu na dłużej, cena w przeliczeniu na dzień będzie jeszcze niższa.

Koniecznie trzeba też podkreślić, że Klienci zawsze mogą liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo przy konfiguracji sprzętu odpowiednio do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zamierzasz wypożyczyć wózki dla większej liczby osób? Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i dogadamy szczegóły najmu!