INNE

Aktywne filtry

Istnieje cały szereg schorzeń wymagających od pacjenta utrzymywania pozycji leżącej przez większość, a nawet często przez cały czas. Bardzo niewygodnie spożywa się wówczas posiłki, trudno też poczytać książkę czy korzystać z laptopa, aby skontaktować się z bliskimi w czasach, gdy odwiedziny w DPS są niemożliwe. W takiej sytuacji przydatny jest stolik przyłóżkowy o szerokim zakresie regulacji i wysuwanym blatem. Mebel z kółkami sprawdza się dużo lepiej od szafki nocnej, a w razie potrzeby można go odsunąć bez większego wysiłku. Z kolei dzięki laminowanym krawędziom blatu, nie trzeba obawiać się, że umieszczone na nim naczynia spadną. Model, który oferuje nasza wypożyczalnia, poradzi sobie z obciążeniem do 10 kg.

Oferta obejmuje też mobilny stojak na kroplówki z czterema zaczepami na płyny. Jego wysokość można regulować w zakresie 1,28-2,30 m. Waży zaledwie 3 kg i posiada pięć kółek obrotowych, dzięki którym pacjentowi będzie łatwiej poruszać się po domu bez potrzeby przerwania podawania płynów.

Wypożyczalnia Mad-Med dostarcza stoliki przyłóżkowe i stojaki na kroplówki przede wszystkim na terenie Mazowsza, ale realizujemy też zamówienia dla mieszkańców innych województw.