PODNOŚNIKI

Aktywne filtry

Jeszcze do niedawna opieka nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi wymagała od opiekuna zaangażowania ogromnej siły przy prawie każdej czynności i to często wielokrotnie w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach pracę mięśni są jednak w stanie efektywnie zastąpić zaawansowane technologicznie maszyny, takie jak oferowane przez nas podnośniki jezdne pacjenta.

Sprzęt z naszej wypożyczalni pozwoli Ci zdecydowanie łatwiej przenieść podopiecznego z wózka inwalidzkiego na łóżko, pomóc mu usadowić się na toalecie czy po prostu przetransportować go z jednego pomieszczenia do drugiego, aby móc posprzątać lub wyczyścić materac. Wysiłek opiekuna ogranicza się tutaj jedynie do zamocowania nosidła w stabilny sposób oraz kierowania urządzeniem wyposażonym w kółka. Praca wymagająca użycia największej siły, czyli uniesienie chorego, wykonywana jest przez sterowane elektrycznie ramię.

Wypożyczalnia podnośników transportowo-kąpielowych pacjenta

Urządzenia dostępne w naszej ofercie przydają się przy wszelkich czynnościach związanych z pielęgnacją pacjentów, którzy samodzielnie nie są w stanie ruszyć się z łóżka. Wypożyczamy 2 modele podnośników: AKS-Foldy oraz Samson MDH. Obydwa są nie tylko bardzo intuicyjne w obsłudze i montażu, lecz przede wszystkim bezpieczne dla chorych: posiadają komfortowe nosidła, które stabilizują transportowaną osobę w odpowiedniej pozycji.

Model Samson MDH możemy dostarczyć, w zależności od indywidualnych potrzeb Twojego podopiecznego, z nosidłem ze stabilizacją głowy do codziennego użytku lub specjalnie do kąpieli. Urządzenie posiada ponadto asekuracyjny system szybkiego opuszczania, który gwarantuje bezpieczeństwo pacjenta, jeżeli rozładuje nam się bateria podczas przeprowadzania czynności pielęgnacyjnych.

Zaletą podnośnika AKS-Foldy jest natomiast stabilna podstawa z rozsuwanymi mechanicznie nogami, dzięki której podopiecznego można będzie unieść z siedziska o nawet dużej szerokości lub bezpośrednio z podłogi.

Podnośniki do przenoszenia osób starszych, z paraliżem kończyn lub silnymi uszkodzeniami układu nerwowego - wypożyczalnia

Pracownicy naszej wypożyczalni chętnie pomogą Ci dobrać model odpowiednio do potrzeb. Realizujemy dostawy dla Klientów z całej Polski. Odbiór osobisty sprzętu możliwy jest w kilku punktach na terenie woj. mazowieckiego.