KONCENTRATORY TLENU

Aktywne filtry

Pacjent wymaga regularnego dostarczania O2 o bardzo wysokim stężeniu, a ciągłe napełnianie butli okazuje się bardzo uciążliwe? Jeden z członków Twojej rodziny cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, astmę lub inne schorzenia powodujące ciężką niewydolność oddechową i pulmonolog zalecił korzystanie z koncentratora tlenu? Możesz wypożyczyć go u nas, bez potrzeby wydawania tysięcy złotych na nowy sprzęt.

W ofercie znajdziesz urządzenia marki Philips Respironics, Devilbiss oraz Invacare, które charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, niskim zużyciem energii elektrycznej, cichą pracą i bardzo intuicyjną obsługą. Niezależnie od wybranego modelu, zapłacisz jedynie 150 zł miesięcznie - bez żadnych ukrytych kosztów dodatkowych czy oddzielnie płatnych kaucji. Sprzęt możesz odebrać osobiście lub skorzystać z opcji dostawy na terenie całej Polski.

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu w woj. mazowieckim

Urządzenia działają w ten sposób, że pobierają powietrze z otoczenia, pochłaniają azot, następnie filtrują je, oczyszczają z różnorodnych zanieczyszczeń i nawilżają. Dopiero tak przygotowana mieszanka, o znacznie zwiększonej zawartości O2 niż występuje to w warunkach naturalnych, trafia do dróg oddechowych pacjenta.

Stacjonarne koncentratory tlenu z naszej wypożyczalni pracują praktycznie bezobsługowo, warto też podkreślić, że są znacznie bardziej bezpieczne od konwencjonalnych butli, które stwarzają dodatkowe zagrożenie w razie pożaru. Nadają się do użytku zarówno w warunkach domowych, jak i w domach seniora czy innych placówkach specjalizujących się w opiece nad osobami starszymi lub przewlekle chorymi. Każdy z modeli dostępnych w ofercie wypożyczalni Mad-Med wyposażony jest w kółka, więc nie będzie problemu z przetransportowaniem go w razie potrzeby do innych pomieszczeń, a pacjent może wykonywać wszystkie swoje codzienne obowiązki w domu bez potrzeby przerywania terapii.

Doradztwo przy wyborze urządzenia do tlenoterapii domowej

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszej wypożyczalni koncentratorów tlenu, a nie wiesz który z prezentowanych modeli najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zachęcamy do kontaktu, zamówione urządzenia będzie można pobrać bezpłatnie w jednym z naszych punktów odbioru osobistego, istnieje również możliwość ich dostarczenia pod wskazany adres za dodatkową opłatą.