łóżka rehabilitacyjne

Aktywne filtry

Chcesz zapewnić schorowanemu członkowi rodziny komfort i wygodę w trakcie leczenia, a także wysoki stopień bezpieczeństwa i mobilności? Zdecyduj się na oferowany przez nas wynajem łóżek rehabilitacyjnych online. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wersje standardowe z możliwością regulacji wysokości, kąta nachylenia oraz poszczególnych części zgodnie z potrzebami. Dysponujemy również modelami wyposażonymi w zwykły lub przeciwodleżynowy materac.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych online

Wynajęty z naszej oferty sprzęt możesz otrzymać w ramach organizowanej przez nas dostawy pod wskazany adres na terenie województwa mazowieckiego, ale również w innych częściach Polski. W razie potrzeby zapewniamy wniesienie i montaż. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszych punktach w Błoniu, Grodzisku Mazowieckim lub Ożarowie Mazowieckim.

Wypożycz niezbędne elementy wyposażenia sypialni przez Internet, zapewniając sobie szybko i sprawnie przeprowadzony proces bez konieczności dokonywania zakupu drogiego sprzętu.

Komfortowe łóżka rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym

W przypadku osób cierpiących na choroby wykluczające samodzielne poruszanie się, tego rodzaju sprzęt będzie zdecydowanie najlepszym wyborem. Nowoczesne materace przeciwodleżynowe - w odróżnieniu od tych zwykłych - sprawiają, że nacisk na poszczególne części ciała pacjenta nie jest ciągle taki sam, co pozwala skutecznie zmniejszyć ryzyko powstania bolesnych ran, szczególnie trudno gojących się u osób w zaawansowanym wieku. Chętnie pomożemy w wyregulowaniu ciśnienia materaca odpowiednio do wagi pacjenta, tak aby jego działanie profilaktyczne było optymalne.

Wsparcie w walce z odleżynami

Jeżeli jednak u Twojego podopiecznego stwierdzono już odleżyny, decydując się na skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni, gwarantujesz mu lepsze pobudzenie krążenia krwi w unieruchomionych kończynach, co pozwala przyspieszyć proces gojenia się ran. Potrzebujesz więcej informacji na temat łóżek rehabilitacyjnych z bąbelkowym lub rurowym materacem przeciwodleżynowym? Nie wahaj się skontaktować z pracownikami naszej firmy, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.