ŁÓŻKA REHABILITACYJNE

Aktywne filtry

Chcesz zapewnić schorowanemu członkowi rodziny komfort i wygodę w trakcie leczenia, a także wysoki stopień bezpieczeństwa i mobilności? Zdecyduj się na oferowany przez nas wynajem łóżek rehabilitacyjnych online. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wersje standardowe z możliwością regulacji wysokości, kąta nachylenia oraz poszczególnych części zgodnie z potrzebami. Dysponujemy również modelami wyposażonymi w zwykły lub przeciwodleżynowy materac.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych online

Wynajęty z naszej oferty sprzęt możesz otrzymać w ramach organizowanej przez nas dostawy pod wskazany adres na terenie województwa mazowieckiego, ale również w innych częściach Polski. W razie potrzeby zapewniamy wniesienie i montaż. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszych punktach w Błoniu, Grodzisku Mazowieckim lub Ożarowie Mazowieckim.

Wypożycz niezbędne elementy wyposażenia sypialni przez Internet, zapewniając sobie szybko i sprawnie przeprowadzony proces bez konieczności dokonywania zakupu drogiego sprzętu.

Komfortowe łóżka rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym

W przypadku osób cierpiących na choroby wykluczające samodzielne poruszanie się, tego rodzaju sprzęt będzie zdecydowanie najlepszym wyborem. Nowoczesne materace przeciwodleżynowe - w odróżnieniu od tych zwykłych - sprawiają, że nacisk na poszczególne części ciała pacjenta nie jest ciągle taki sam, co pozwala skutecznie zmniejszyć ryzyko powstania bolesnych ran, szczególnie trudno gojących się u osób w zaawansowanym wieku. Chętnie pomożemy w wyregulowaniu ciśnienia materaca odpowiednio do wagi pacjenta, tak aby jego działanie profilaktyczne było optymalne.

Wsparcie w walce z odleżynami

Jeżeli jednak u Twojego podopiecznego stwierdzono już odleżyny, decydując się na skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni, gwarantujesz mu lepsze pobudzenie krążenia krwi w unieruchomionych kończynach, co pozwala przyspieszyć proces gojenia się ran. Potrzebujesz więcej informacji na temat łóżek rehabilitacyjnych z bąbelkowym lub rurowym materacem przeciwodleżynowym? Nie wahaj się skontaktować z pracownikami naszej firmy, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Czy po wypożyczeniu łóżka jest ono dowożone i wnoszone do klienta?

Tak, nasi pracownicy dostarczają meble rehabilitacyjne z wypożyczalni do domu klienta. Dowozimy je w rozłożonej formie, dlatego w ramach usługi najmu nasz doświadczony zespół zajmuje się również wniesieniem, złożeniem i ustawieniem mebla.

Czy łóżko rehabilitacyjne jest sterowane elektronicznie?

Tak, dostępne w naszej ofercie sprzęty na wynajem są wyposażone w sterowanie elektryczne. Łóżka dzięki specjalnym silnikom mogą być podnoszone wyłącznie na określonym odcinku, na przykład dopasowania pozycji pleców lub nóg leżącego. Mają także funkcje zmiany pozycji całej powierzchni materaca, poruszania góra-dół, a także pionizacji.

Czy materac piankowy wliczony jest w cenę łóżka?

W ramach wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego oferujemy wyłącznie stelaż łóżka. W ofercie wypożyczalni mamy także materace piankowe w nieprzemakalnych pokrowcach — należy je jednak wynająć oddzielnie.

Czy mogę liczyć na niższą opłatę, jeśli wynajmuję łóżko na dłużej niż miesiąc?

Tak, jest możliwość obliczenia kwoty opłat za długoterminowe wypożyczanie dostępnych sprzętów rehabilitacyjnych. Bonifikaty udzielamy jedynie klientom, którzy wcześniej zadeklarują chęć wynajmu łóżka na dłużej pracownikom obsługi klienta. Informacje o tym, że dany mebel będzie niedostępny przez dłuższy okres, pozwalają nam dbać o aktualność oferty.

Ile miejsca zajmuje łóżko?

Łóżka rehabilitacyjne z naszej wypożyczalni mają ustandaryzowane wymiary 100 cm na 210 cm. Na ich wstawienie należy przygotować przestrzeń, w której można swobodnie ustawić mebel, w miarę możliwości wybierając stanowiska przy jednolitych ścianach, aby nic nie kolidowało z silnikiem elektrycznym.

Jak wybrać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne?

W doborze mebli specjalnych na wynajem należy zwrócić uwagę na ich szczegółowe możliwości i funkcje. Ważnym elementem są kółka — dzięki nim przestawienie łóżka nie będzie wymagało przenoszenia osoby leżącej. Znaczenie mają również parametry systemu sterowania elektrycznego oraz prawidłowo dobrany wysięgnik, który ułatwia samodzielne podnoszenie się osób z ograniczeniem ruchomości.

Kiedy warto skorzystać z łóżka rehabilitacyjnego?

Zakup lub wynajem łóżka rehabilitacyjnego ma na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania osób dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, a także ich opiekunów. Skorzystanie ze specjalnego sprzętu może być wskazane między innymi u osób po operacjach stawów biodrowych oraz tych, które ze względu na ograniczenia ruchowe nie mogą samodzielnie wstać lub usiąść.

Co jest ważne przy wybieraniu łóżka rehabilitacyjnego?

Oprócz funkcji mebli rehabilitacyjnych na wynajem warto zwrócić uwagę również na ich walory estetyczne. Dobry stan wizualny oraz drewniane elementy nadają sprzętom z wypożyczalni domowy wygląd, przez co mogą mieć pozytywny wpływ na samopoczucie osoby chorej i jej opiekunów.