MATERACE

Aktywne filtry

Osoby przewlekle chore, seniorzy ze znacząco ograniczoną mobilnością czy pacjenci w okresie rekonwalescencji po poważnych zabiegach chirurgicznych lub przebyciu chorób mocno osłabiających organizm bardzo często zmuszeni są przez większość czasu leżeć w łóżku. Wypożyczając nasze materace możesz znacząco poprawić ich komfort, a dodatkowo ułatwić sobie pielęgnację podopiecznego dzięki nieprzemakalnemu pokrowcowi wykonanemu z dzianiny zmywalnej, którego czyszczenie i dezynfekcja nie sprawiają jakichkolwiek problemów.

Wygodne materace do celów medycznych

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz produkty w rozmiarach 200x90x10 (wersja piankowa), 190x90x9 (wersja rurowa) oraz 190x90x6 cm (wersja bąbelkowa), które mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Możesz wypożyczyć je oczywiście łącznie z naszym łóżkiem rehabilitacyjnym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć w nasze materace zdecydowaną większość standardowych łóżek ortopedycznych i typu szpitalnego używanych zarówno podczas domowej, jak i profesjonalnej opieki nad chorym.

Podstawowy materac piankowy z wypełnieniem z elastycznej gąbki poliuretanowej, która pozwala na zapewnienie równomiernego podparcia całego kręgosłupa, dostępny jest w cenie 60 zł brutto miesięcznie. Przyjemna w dotyku powierzchnia produktu perfekcyjnie dostosowuje się do pozycji leżącego i gwarantuje mu optymalną wygodę za dnia oraz komfort snu.

Profilaktyka odleżyn i pomoc w ich zwalczaniu

Oprócz wyrobów piankowych, Klientom naszej wypożyczalni oferujemy również zmiennociśnieniowe materace przeciwodleżynowe w wersji rurowej i bąbelkowej. Jeżeli pacjent nie jest w stanie sam zmieniać swojej pozycji, to właśnie te produkty sprawdzą się najlepiej. Są bowiem wyposażone w cicho działającą pompę, która odpowiedzialna jest za wtłaczanie powietrza o różnym ciśnieniu do poszczególnych komór co 10 minut. Dzięki temu pacjent nie jest narażony na długotrwały ucisk w ciągle tych samych miejscach, co jest przyczyną powstawania odleżyn - powierzchnia produktu co chwilę zmienia swój kształt, a organizm odczuwa to jako naturalne zmiany ułożenia ciała.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni, chętnie dostarczymy wybrany produkt pod wskazany adres na terenie województwa mazowieckiego!