Mad-Med Piaseczno

Jako wypożyczalnia Mad-Med staramy się być zawsze blisko naszych klientów. Działając na rynku od ponad 10 lat, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów.

Nasza renoma opiera się nie tylko na wysokiej jakości oferowanego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego, ale przede wszystkim na zaufaniu, jakim nas przez te wszystkie lata obdarzyliście. Przez ponad dekadę naszej działalności nieustannie poszerzaliśmy horyzonty, rozszerzając naszą obecność. Dzięki temu, niezależnie od miejsca zamieszkania, nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie.

Mad-Med to nie tylko sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, to przede wszystkim obietnica bliskości i dostępności dla każdego, kto jej potrzebuje.

Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjno-medycznego takiego jak: łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tleny czy też wózki inwalidzkie w miejscowościach: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Mysiadło, Dawidy, Janki, Raszyn, Zamienie, Lesznowola.